Borsa de tripulants

Si tens ganes de navegar, aprendre i gaudir de la mar emplena el formulari. L’objectiu és posar en contacte a patrons d’embarcacions amb navegants que no disposen de vaixell, per a poder sortir a navegar, fer un transport, participar en una regata…
Nom Cognoms Contacte Edad Tipus de Navegació Experiències Zona de navegació Període de navegació Data Publicació
Ramon Peris  info@arrumbandolasolas.com 42 Travesia y Crucreo Travesías Mediterraneo y Atlántico Todas Todo el año 13 de desembre
Sebastian Cordoba sebascordoba@gmail.com 32 Regatas y crucero a vela Regatsias Proa, Patron de Yate Barcelona y alrededores Todo el Año 8 de agosto 20
Ivan Moreno ivancam12@gmail.com 23 Regatas barlo Sota, transportes, regatas altura. Regatista de láser, 470 y vela crucero. Indiferent Indiferent 11 de febrer
Alejandro Maestra alejandromaestra@hotmail.com 23 Cualquier navegacion, tripulante Iniciación Cataluña Cualquier periodo, trabajo intermitentemente. 10 de noviembre
Blai Tomàs Bracquart blaitomas@yahoo.es 36 Plaer (ganes de provar regata) Experiència en creuer (tinc PER) Barcelones
Entre setmana, cap de setmana
10 de noviembre
Elisenda Roca elisenda.roca@yahoo.es 12 de noviembre
Ferran Benet ferran.benet@gmail.com 12 de noviembre
Julio Perez Ambris julio.ambros93@gmail.com 13 de noviembre
Ignacio Ruperez Noguer nachoruperez@gmail.com 14 de noviembre
Cristina Fernandez cristinaferflu@hotmail.com 28 Velero privado de 28-42m. chef Mediterráneo y Atlántico Puntual para transportes o depende oferta 20 de noviembre
Gemma Oliach oliachgemma@gmail.com 43 Regatas de Altura Circuit de regates Aram. Regates interclubs bcn Mediterrani i Costeres Caps de setmana i altres 21 de Noviembre
Nicolas Massines nicolasmassines@hotmail.com 41 Regatas Donde sea Cuando sea 27 de febrer
Antonio Belando belando.antonio@gmail.com 60 Crucero Regata Navegando 20 años por el Mediterraneo Indiferente Todo el año 10 de abril
Jose Rodriguez josetitojsrg@gmail.com 63 Vela Varias vueltas a España Noroeste Todo el año 8 de Junio
Luis Morillo luismor@motorbyte.es 48 Patro de iot. Poca experiència en creuer. Navego vela lleugera. Regatas de Creuer Catalunya Indiferent 8 de junio
Tomas Perez tomasmazagon@gmail.com 34 Navegacion vela ligera y crucero Ligas de Crucero, Reg Oceanicas Indiferente Todo el Año
Sebastian Cordoba sebascordoba@gmail.com 32 Regatas y crucero a Vela Patron de yate Barcelona Todo el Año
Miguel Angel Reyna miguelreyna4@gmail.com 55 Vela ligera y crucero Campeonatos y travesias Peninsula Islas Todo el Año
Octavio Beltran octavio.beltran98@gmail.com 22 Nav Escuela y regata Costera Regata Costera CN Javea Comunidad Valenciana Todo el año
Maximiliano Checchia m_checchiaghede@hotmail.com 33 Vela en Buenos Aires, Rio de  Plata todas Cruce atlantico Todo el año
Pablo Cano pablo.cano@eaf.edu.ar 33 Velero Principiante Maresma Fines de semana
Roger Regalon roger28_84@msn.com 44 Vela Varias regatas Ruta Sal Barcelones Sitges Todo el Año
Sergio Fernandez fq3.sergio.fernandez@gmail.com 27 Tripulante Ganas de aprender Cataluña, Valencia Todo el Año
Agustin Valles avalles@piandgi.com 45 Nav. Costera y de altura 15 ños de experiencia Indiferente Abs disponibilidad
Raul Ventura rlinuesa@icloud.com 46 Cualquier navegación PER Hab. Baleares Todas Todo el año



Accepto la política de privacitat
  • No products in the cart.
istanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escort
istanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escort
istanbul escortsistanbul escortsistanbul escortsistanbul escortsistanbul escorts
istanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escortistanbul escort